Please update your Flash Player to view content.

Ciekawe realizacje

 

Obora Państwa Wilkowskich

Obora w której instalacja elektryczna "zaprzęgnięta" jest do pomocy gospodarzom na 100%.

Mamy tu wszystko oprócz klasycznej instalacji- bezprzewodowe sterowanie praktycznie każdym odbiornikiem, muzykę na najwyższym poziomie (głośniki 450W) nie tylko radiową (sprzęt odtwarza wszystkie formaty). System alarmowy czuwający nad bezpieczeństwem dobytku. System Kamer działający w obie strony; będąc w oborze widzimy co się dzieje w domu i na podwórku -będąc w domu widzimy co się dzieje w oborze i na terenie gospodarstwa. A skoro już jest telewizor to dlaczego by nie można obejrzeć meczu podczas pracy - prawdziwym kibicom nie trzeba tłumaczyć jak ważna jest to sprawa.

Zdjęcia z realizacji:

 


 

Budynek mieszkalny

Z dumą informujemy, iż rozpoczęliśmy realizacje wykonania instalacji elektrycznej w budynku mieszkalnym należącym do P. Susoła w Winnie gm Ciechanowiec.

Jest to projekt rozpisany na dwa lata i o tyle ciekawy, że zawiera rozwiązania techniczne mało spotykane na naszym terenie- budynek zbudowany jako dom quasi-pasywny, ekonomiczny. Instalacja elektryczna dopasowana do potrzeb inwestora, inteligentna.
Pełne sterowanie każdym praktycznie obwodem poprzez sieć www, zdalny dostęp do poglądu zarówno na otoczenie budynku jak i wewnątrz.
Stacja pogodowa steruje roletami- także nawet nieobecność użytkownika nie jest przeszkodą aby zamknąć rolety gdy zrywa się wiatr zwiastujący burzę. Czujniki dymu, zalania a także SWiN sprawiają, że inwestorzy śpią spokojnie.

Zdjęcia z realizacji:

 


 

Praktyczna obora

Budynek obory należący do p. Kryńskich we wsi Kostry Stare nie wyróżnia się niczym szczególnym. Pozory jednak mylą. Wyróżnia ją nasza instalacja elektryczna. Jest to nieliczna obora gdzie poprzez sieć wi-fi można nie tylko na bieżąco podglądać zwierzęta ale również sterować oświetleniem, wentylatorami, drzwiami uchylnymi. Poprzez prostą aplikację, wystarczy Smartfon aby móc w pełni mieć kontrolę nad swym dobytkiem, sprawdzać temperaturę czy też po prostu zamknąć drzwi. Dodatkowo mamy tam instalację głosnikową, która sprawia, że w każdym zakątku obory słychać ulubioną muzykę, stację radiową (wyśmienite rozwiazanie dla kibiców;-))

Zdjęcia z realizacji:

lewa2

footer